Витяжки для кухні

2022-11-27

Витяжка є невід’ємним атрибутом кожної сучасної кухні. Саме вона допомагає у боротьбі з неприємними запахами та часточками жиру. Проте ціни на витяжки залежать від багатьох параметрів. Відтак важливо правильно обрати пристрій та не переплачувати.

На що слід звернути увагу

Є декілька параметрів. Перш за все – це ширина витяжки. Достатньо щоб вона співпадала з розмірами варильної панелі. Зупинятись на більших габаритах не має особливого сенсу.

На вартість витяжки суттєво впливає її дизайн. Класичні варіанти зовні виглядають ефектно, проте не завжди мають багато функціональних можливостей. З іншого боку зовні не привабливі моделі здатні у повній мірі задовольнити потреби господарів. Щоправда слід подбати про те, щоб витяжка гармонійно вписалася до інтер’єру кухні.

Важливий чинник - режим роботи. Тут існує 2 варіанта – відведення і рециркуляція повітря. Перший режим більш складний у технічному плані але потребує менше зусиль та витрат на обслуговування. У випадку с рециркуляцією є необхідність періодично замінювати фільтри, які мають свою вартість.

Обираючи витяжку слід взяти до уваги тип плити. Від нього залежить відстань розміщення. Для газового варіанту відстань становить 80-85 сантиметрів. Для індукційних або електричних панелей достатньо буде 60-65 см.

Види витяжок

З точки зору конструкції відрізняють такі варіанти:

  • похилі, телескопічні, Т-подібні;
  • вбудовані;
  • камінні і острівні;
  • плоскі і мініатюрні.

Багато моделей мають додаткові опції. Наприклад це таймер, датчики пара та задимленості, освітлення, дистанційне керування.

За сферою застосування витяжки бувають побутові та промислові. Останні встановлюються на кухнях закладів громадського харчування.

Як придбати

На сайті є детальний каталог з різними типами витяжок. Різні фільтри пошуку дозволять обрати варіант за індивідуальними вподобаннями. Окрім того багато моделей доступно у різних кольорах.

Якщо виникли питання або сумніви у виборі на допомогу завжди прийдуть консультанти компанії. Вони нададуть поради в залежності від побажань покупця, його фінансових можливостей. Обов’язково надаються консультації щодо особливостей монтажу.

За придбану техніку передбачено різні форми оплати, включаючи оформлення кредиту. Передбачено доставку як власною службою так і транспортними компаніями. Незалежно від моделі надаються гарантійні зобов’язання.
Добавить в закладки

Поиск на сайте

Яндекс.Метрика


 
партнеры