Віддалені проксі-сервери: для чого вони потрібні?

2024-06-06

664768e5ee0a2.webp

Віддалені проксі-сервери - це система проксі-серверів, яка передбачає маршрутизацію трафіку через географічно розподілені сервери для анонімізації запитів. Можливість анонімно виконувати запити - одна з ключових переваг, які пропонують віддалені проксі-сервери, що відкриває багато сценаріїв їх використання.

Найбільш популярним і очевидним є парсинг - автоматизований збір інформації з вільних джерел. Це часто використовується компаніями з метою побудови короткострокової стратегії розвитку на прикладі конкурентів, збираючи та аналізуючи дані з їхніх сайтів. Це не єдиний спосіб використання проксі, наприклад, за допомогою них можна обходити не лише захист веб-ресурсів, а й блокування, встановлені інтернет-провайдерами.

Прикладна схема обходу блокувань:

  • веб-ресурс блокує входи з певних IP-адрес - сервер, розміщений в підходящій країні, вирішить проблему;
  • веб-ресурс блокує множинні звернення з одного IP-адреси - декілька проксі ipv4 розподілять навантаження та замаскують запити;
  • інтернет-провайдер заблокував потрібні веб-ресурси - проксі-сервер, розміщений за межами країни, дозволить обійти будь-які блокування провайдера.

При цьому використання проксі для обходу обмежень, встановлених провайдером, набагато ефективніше і дешевше, ніж звичайні VPN-сервіси. Звичайні серверні проксі мають більш низький пінг та працюють на швидкості до 100 Мб/с - це постійна швидкість, що не залежить від напливу користувачів, як у випадку з VPN-сервісами.

Якість проксі-серверів, як і будь-яких інших послуг, залежать безпосередньо від постачальника. Щоб вибрати хорошого постачальника, потрібно заздалегідь оцінити послуги, які він пропонує, а також ряд інших характеристик. Розглянемо докладніше на прикладі надійного та добре себе зарекомендувавшого сервісу.

Огляд сучасного провайдера проксі-серверів та суміжних послуг 

6647691095e89.webp

Proxy-solutions.net - платформа, яка поєднує в собі велику кількість інструментів, пов'язаних з проксі, послугу оренди проксі-серверів та технічне супровід клієнтів. Звернувшись, покупець отримує комплексне обслуговування, спрямоване на вирішення всіх питань, які виникають при використанні проксі. Незалежно від того, які проксі https ви купите, ви отримаєте першокласний сервіс та індивідуальний підхід.

В якості основного інструменту комунікації виступає сайт, але спеціально для любителів месенджерів були розроблені чат-боти, - доступні у Viber та Telegram, - що дозволяють повноцінно користуватися пропозиціями сервісу: вибирати та орендовувати сервери, керувати придбаними послугами. Додатково можна скористатися розширеннями для популярних браузерів, - Firefox, Opera та Chrome, - вони розміщені в офіційних магазинах, будь-хто бажаючий може їх завантажити та встановити.

Щоб не заплутатися у різних варіантах проксі, можна орієнтуватися на власні потреби:

  • стандартні варіанти проксі - послуга "Персональні проксі", якщо потрібен один або декілька проксі-серверів, та "Пакетні проксі", якщо потрібно відразу багато і хочеться отримати знижку за оптову покупку;
  • проксі з використанням нетипових протоколів - послуги UDP Proxy та Multiprotocol Proxy забезпечують підтримку ряду нетипових протоколів;
  • проксі з урахуванням місцезнаходження - City Proxy дозволяють вказати точне розташування сервера, вибравши його зі списку доступних населених пунктів;
  • проксі з більшою довірою з боку майданчиків - Prime Proxy пропонує IP-адреси звичайних інтернет-провайдерів, таких, які вони виділяють своїм клієнтам.

Для вирішення найскладніших завдань можна купити мобільні проксі - в вашому розпорядженні будуть змінювані за заданим таймером або вручну динамічні IP-адреси мобільних операторів. З їх допомогою можна забезпечити максимальну анонімність та маскування, дозволяючи, наприклад, парсити веб-ресурси з найскладнішою захистом. Наразі реалізовані близько 20 операторів, що працюють у більш ніж 30 країнах.

Окрім оренди проксі-серверів на сайті представлені інструменти, які спрощують роботу з ними. При цьому практично весь їх функціонал, а також куплені проксі, можна інтегрувати в власні проекти за допомогою API - клієнти сервісу можуть це зробити безкоштовно, а відвідувачам потрібно оплатити підписку Network Tools, вона відкриє API-доступ до інструментів та зніме всі інші обмеження.

Як оплату можна використовувати картки банків різних країн, підтримується велика кількість платіжних сервісів та платформ, а також електронні гроші та криптовалюти.
Добавить в закладки

Поиск на сайте

Яндекс.Метрика


 
партнеры