Топ ігрових поверхонь

2023-07-14

Комфорт під час роботи за комп’ютером та геймінгу — запорука ефективності та досягнення успіхів. Зручна ігрова периферія допомагає зменшити навантаження та вдосконалити процес як для геймерів, так і для працівників онлайн-сфери. Проте чимало користувачів нехтують таким важливим елементом, як килимок для мишки. І дарма!

vZ5Jv6u69tX4XXXImKIlBkJ68fZd4zdHou-OqpoBZjub9w3wwqzq1OUwv0WEVGIfXs_lqY_uhHtwoH8NdmsfPL6-K27ZsPyps6JkAYI-smdzNDxAvPUBkgSxsxk336br-eDSzKyWl-PgGaykfzMH-GI

Важливість та особливості ігрових поверхонь

Від якості килимка для миші залежатиме швидкість реакції й точність позиціювання курсора. Його підбирають під характеристики маніпулятора, тому ігрова поверхня може значно відрізнятись у різних користувачів.

Головною характеристикою вважається гладкість/шершавість контактної поверхні. Кожен вибирає цей показник індивідуально, адже тут немає чіткої градації. Шершавість підвищує точність позиціювання, що важливо в дизайні та обробленні зображень. Проте мишка рухається повільніше, якщо їй заважає тертя. Тому вона не підійде для геймінгу, де важлива швидкість реакції.

Більш гладкі варіанти вибирають для ігор, оскільки невеликим рухом можна перемістити приціл або обернутися. Це економить час, а в шутерах важливі навіть мілісекунди. Проте чисто гладка поверхня знизить точність прицілу, тому важливо відшукати розумний баланс.

98S97tEiAzTfj-q_jjxoBwN8izlJWSWzT3cVDQUEiQ4dvAZdvwIugxKRFvNX9FFQUgpBoGYvTaJVVUWJlGx4S57wQ--gDbZFVCxqvlxtWXcDERaRFU4m5pYeY5IZV2iDsOyoMNWNChlJjTTTMEgYyCI

Найкращі ігрові поверхні

Ігрові поверхні більші за стандартні килимки для миші. Вони здатні забезпечити користувачеві більшу свободу дій. Деякі можуть бути розміром зі стільницю, але виробники пропонують широкий вибір. До переліку найкращих моделей можна віднести:

  1. SteelSeries QcK PRISM Cloth Medium. Компактна модель з двозоновою підсвіткою, для верхнього шару використано мікроволокно для мишок із високою і низькою чутливістю. Можна налаштувати світлові попередження про внутрішні ігрові дії, такі як перезарядка, критично низький рівень здоров’я, покращення здібностей. Існують також схожі моделі більших розмірів.
  2. HyperX Fury S Shroud Limited Edition Extra Large. Варіант із гладкою поверхнею, проте чіткою для датчиків мишки структурою. Велика площа дозволяє вільно розміститись, а підкладка з каучуку запобігає ковзанню. Краї додатково прострочені для продовження терміну експлуатації.
  3. Razer Goliathus Extended Chroma. Килимок з унікальною системою підсвічування Razer Chroma. Включає майже 17 мільйонів відтінків, динамічні світлові ефекти та можливість створювати візерунки. Пристрій можна налаштовувати, зокрема на світлову реакцію на ігрові події. Модель оптимально підходить для мишок із будь-якими характеристиками та допомагає повністю розкрити їхні можливості.

Лідери у виготовлені геймерської периферії постійно розробляють нові технології для покращення ігрового процесу. Проте ці винаходи будуть корисними й для звичайних користувачів, які бажають комфортно та продуктивно проводити час.

 
Добавить в закладки

Поиск на сайте

Яндекс.Метрика


 
партнеры