Придбати міні трактор у Львові

2023-07-14

При виборі сільгосптехніки власники присадибних ділянок та невеликих фермерських господарств стикаються із питанням – чи варто купувати міні трактори львів у інтернет-магазині Вест.

Переваги мінітракторів

Серед очевидних переваг мінітракторів слід зазначити наступне:

  1. Механізація праці, виконання завдань повноцінних тракторів та простота використання.
  2. Функціональність за наявності відповідного навісного обладнання, яке дозволяє вирішувати не тільки сільськогосподарські завдання (за допомогою плуга, грунтофрези, підгортання тощо), а й виконувати вантажно-розвантажувальні та будівельні роботи (за допомогою навантажувача, екскаваторної установки, відвалу, ямобура і т.д.).
  3. Універсальність та можливість працювати у будь-яку пору року за будь-якої погоди. Для комфортної роботи на міні-трактор в холодну пору року можна встановити кабіну, в дощовий час - дах.
  4. Ремонтопридатність будь-яких вузлів і з'єднань, а також взаємозамінність запчастин різних виробників тракторів.

Які марки міні тракторів можно придбати у Львові?

В даний час існує багато виробників міні-тракторів:

  • СКАУТ;
  • CATMANN;
  • Кентавр;
  • Shifeng;
  • Zoomlion та інші.

При цьому постачальники комплектуючих у більшості виробників тракторів одні й ті самі, тому часто запчастини на міні-тракторах взаємозамінні незалежно від виробника техніки.

Якщо говорити про китайських виробників цього обладнання, то слід зазначити, що відносна дешевизна вартості мінітракторів китайського виробництва та запчастин до них у порівнянні з вартістю повноцінних тракторів російського та білоруського виробництва, які зараз не постачаються до України.

Якість збирання техніки та запчастин

Усі міні трактори ввозять на територію України повністю у зібраному вигляді. Складання здійснюється у заводських умовах, що гарантує високу якість.

В даний час існує велика кількість виробників запчастин та комплектуючих для міні тракторів. Деякі з них для зниження вартості використовують низькоякісні матеріали, які не можуть прослужити довго, тому існує ризик поломок через встановлення запчастин невідповідної якості. Виходячи з цього, запчастини, як і самі міні трактори, слід купувати у надійного постачальника, такого, як інтернет-магазині Вест зі Львова. Тоді, мінітрактор буде незамінним помічником, що виконує ті ж функції, що і повноцінний повнопривідний трактор. Головна умова для успішної багаторічної експлуатації – якісне та своєчасне обслуговування.
Добавить в закладки

Поиск на сайте

Яндекс.Метрика


 
партнеры