Оцінюємо знання з англійської мови

2023-06-30

Англійська мова є міжнародною, тому багато людей розуміють, наскільки важливим буде її вдосконалене знання. Зазвичай для перевірки знань потрібно проходити спеціальні тести, які є дуже важливими у багатьох випадках. Потрібно відповідати на певні питання, щоб визначити власне знання мови. Прийнято оцінювати граматику, словниковий запас, сприйняття мови на слух і навики читання. Зазвичай потрібно тести з англійської мови в Englishdom пройти, щоб правильно оцінити власні знання та розуміти, як необхідно проводити подальше навчання.

Особливості проходження тестування

Оцінювати навички можна в онлайн-режимі. Основа – це реальні програми навчання та відповідні матеріали. Комплексна перевірка є дуже важливою, тому що перевіряються різні навички, а це є дуже важливим для людей.

Результат не потрібно довго чекати. Причому можна перевірити рівень володіння англійською мовою, щоб розуміти, яким потрібно буде подальше навчання. Це підвищує шанси на те, що можна буде гарно вивчити англійську мову та почати спілкуватись саме нею.

Якими бувають рівні володіння англійською мовою

Є декілька рівні володіння англійською:

  • А1. З цього починається вивчення англійської мови: алфавіт, базові слова, календар та цифри. Людина може розповісти елементарну інформацію про себе, писати прості та короткі речення.
  • А2. У цьому випадку людина може розмовляти в різних ситуаціях на базові теми, писати записки й твори зі словником, читати адаптовані тексти.
  • В1. Це є середнім рівнем володіння. Можна спілкуватись в типових ситуаціях, гарно висловлювати власну думку.
  • В2. Цей рівень потрібен для роботі з англійською мовою. Необхідно описувати емоції та почуття, висловлювати думку з аргументами та приклади, спілкуватись на повсякденні теми з різними людьми. Також людина може читати літературу, пресу та звіти, практично вільно сприймати на слух англійську мову.
  • С1. Людина вільно володіє англійською мовою, але не на рівні носія. В спілкуванні використовуються складні граматичні конструкції, метафори.
  • С2. Цей рівень свідчить про вільне володіння мовою.

Важливо відзначити, що мовлення, читання, письмо, граматика, лексика та сприйняття на слух дозволяють правильно оцінити рівень володіння англійською мовою, бо є певні критерії. Якщо результат тесту виявився не таким, яким потрібно, не слід засмучуватись: можна продовжувати навчання, щоб вдосконалювати власні навички, щоб колись розмовляти англійською вільно.
Добавить в закладки

Поиск на сайте

Яндекс.Метрика


 
партнеры