Митний брокер і чи можна обійтися без нього

2023-11-16

Хто такий митний брокер 

Для ввезення придбаного або вивезення виробленого товару підприємець повинен "задекларувати" його на митниці. Якщо немає бажання або часу займатися оформленням, то можна скористатися послугами посередника - митний брокер все зробить сам.

Брокер являє собою посередницьку організацію, яка від імені та за дорученням клієнта займається митним оформленням. Є кілька умов для правомочності дій посередника.

Якщо ж вам необхідна детальна інформація, як насправді максимально заощадити кошти на митниці або безкоштовна консультація, читайте в цій покроковій інструкції

Доручати розмитнення товару можна тільки організації, включеній до реєстру митних брокерів. Він періодично оновлюється співробітниками митниці. Крім цього, посередник повинен мати спеціальне свідоцтво про включення його до реєстру брокерів.

Основні обов'язки митного брокера

Головним завданням брокера є здійснювати певні дії з оформлення товарів, транспорту за дорученням клієнта. Митний брокер - це серйозна організація, контрольована з боку держави, яка несе відповідальність перед своїми клієнтами.

Компанія M-GROUP надає широкий спектр послуг. Серед основних таке:

  • декларування товарів і транспорту;
  • підготовка і подача на митницю необхідних документів;
  • розрахунок і оплата мит;
  • повна юридична підтримка і супровід;
  • вирішення конфліктних ситуацій.

Співпраця між клієнтом і посередником починається з моменту укладення між ними письмового договору на надання послуг.

Чим саме займається брокер?

Представник займається абсолютно всіма операціями, пов'язаними з розмитненням.

У разі необхідності він забезпечує фізичний огляд вантажу.

Наприклад:

  • продукти харчування,
  • сільськогосподарська продукція,
  • особливі вантажі потребують обов'язкового огляду.

Фахівець також подбає про те, щоб своєчасно було надано додаткові документи на такого роду вантажі, адже вони підтверджують дозвіл на транспортування за кордон.

Представник заповнює супровідні документи, враховуючи країну походження і тип вантажу. Оскільки фахівці постійно стикаються з таким обов'язком і прискіпливі, коли справа стосується законів, то оформлення документації виконується точно і швидко.

митний брокер https://tamognia-prosto.com.ua/

Дуже важливо класифікувати вантаж, що транспортується, відповідно до товарної номенклатури. Залежно від коду ТН ЗЕД виплачується мито. Ключовим завданням представника є визначення цього коду, щоб клієнт не поніс зайвих витрат. Для безкоштовної первинної консультації переходьте на офіційний сайт. 

Однією з додаткових послуг представника є консультування замовника з будь-яких питань, що стосуються оформлення товару. Навіть якщо ви самі займаєтеся цим, може знадобитися грамотна консультація фахівців з приводу документів, отримання дозволів, розрахунку та оплати митних зборів.

Експертна думка розставить усе на свої місця, посередник підкаже, як прискорити процедуру, як виконати завдання без зайвого клопоту.

 Джерело наданої інформації  https://tamognia-prosto.com.ua/

Первинна консультація митного брокера за телефоном 097-257-66-60 багатоканальний
Добавить в закладки

Поиск на сайте

Яндекс.Метрика


 
партнеры