Маркери для професійних художників та школярів — безмежний асортимент вибору

2023-09-23

Серед інструментів, призначених для художньої творчості, маркери — одні з найновіших. Незважаючи на те, що з’явились вони ще у 60-х роках минулого століття, широкої популярності набули лише на початку 2000-х. Багато хто розглядає маркери, як різновид фломастерів, і багато у чому правий. Принцип дії у них дуже схожий. Але маркери, зокрема для художніх робіт, відкривають набагато більше можливостей у плані кольорів та технік.

Що таке маркер

Маркер для малювання  — інструмент, який використовується для створення малюнків або контурів на папері та інших поверхнях. Складається з пластикового або металевого корпусу, у якому розміщена спеціальна фарба. Маркери мають голівку з волоконного або синтетичного ворсу, яка вбирає і віддає фарбу на поверхню через капіляри при контакті з нею. При цьому, на відміну від ручок чи олівців, тиск на папір, полотно, чи інший матеріал мінімальний, можна сказати, його нема зовсім.

Маркери призначені для різних видів малювання:

 • на папері;
 • картоні;
 • текстильних матеріалах;
 • пластикових поверхнях ;
 • склі;
 • металі;
 • кераміці.

У нашому магазині Germes ви знайдете маркери, які використовуються в мистецтві, дизайні, архітектурі, маркетингу і багатьох інших сферах.  Маркери доступні у різних кольорах і розмірах, що дозволяє створювати різноманітні та насичені кольорові композиції. Вони також можуть мати різні типи волоконної голівки для різних стилів малювання, від тонкого контуру до широкого напису або фону.

Маркери для малювання дуже популярні серед художників, дизайнерів, ілюстраторів, а також серед людей, які просто люблять малювати або робити записи в різних кольорах. Для професійної творчості використовують спеціальний папір для маркерів, але, як сказано вище, малювати можна на будь-якій поверхні. Саме універсальність стала однією з причин величезної популярності цього інструменту.

Різновиди маркерів

Якщо ви вибираєте маркер для школяра, то варто зауважити, що цей інструмент не для початківців. Дитина вже повинна мати навики роботи з кольоровими олівцями, фломастерами та акварельними фарбами. Тільки тоді вона зможе розкрити усі можливості маркера та вибрати, який вид їй більше до вподоби. Адже маркерів існує декілька різновидів, які відрізняються можливостями та призначенням. Зокрема, художні бувають:

 • Акрилові — універсальні, фарба добре прилипає до будь-якої поверхні,навіть дуже гладкої, та швидко сохне. Часто використовують для розмальовки металу, скла, кераміки, полірованого дерева. Дуже стійкий колір та багато відтінків.
 • Акварельні  — використовують водорозчинне чорнило, яке можна легко розтушовувати водою. Часто використовуються для створення акварельних ефектів на папері. За допомогою пензлика або води можна розмивати чорнило, створюючи плавні переходи від яскравих кольорів до світлих тонів.
 • Спиртові маркери — заповнені фарбою на основі спирту, яка швидко висихає і дозволяє створювати насичені кольорові шари без змішування фону, або розмазування. Використовуються для малювання, оформлення роздаткових карток, манга, скетчів і ілюстрацій.
 • Постійні (перманентні)  — використовують стійке до світла і вологи чорнило. Використовуються для нанесення інформації на картоні, пластику  та склі, але часто використовуються для малювання вуличних картин, разом з аерозольними фарбами.
 • Подвійні — мають різні голівки з обох сторін корпусу. Це дозволяє використовувати різні типи ліній і кольорів без необхідності змінювати інструмент. Дуже часто використовуються, як маркери для скетчингу (швидкої замальовки).

У нашому магазині ви легко виберете як готові набори для творчості, куди входять однотипні та різнотипні маркери, так і окремі професійні, напівпрофесійні чи шкільні інструменти у різних кольорах та варіантах конструкції - https://germes.one/markeri-c488/ . Наш каталог товарів включає різноманітне письмове приладдя, інструменти та матеріали для творчості, призначені як для початківців, так і для професійних митців, чи учасників художніх студій.

 

 

 

 
Добавить в закладки

Поиск на сайте

Яндекс.Метрика


 
партнеры