Квитки на концерти у Жовтневому палаці

2023-11-25

Зараз квітки на концерти зірок та різноманітні розважальні заходи можна придбати у режимі онлайн. І Жовтневий палац у Києві не є виключенням. Тим більш, що виступи артистів розплановано на декілька місяців наперед. Відтак варто дізнатися основні подробиці.

Дещо про заклад

Він належить до пам’яток архітектури. Його створив та керував будуванням у 1842 році відомий на той час зодчий Вікентій Беретті. З тих пор будівля неодноразово пережила революції, війни та інші надзвичайні події. Тому зовсім недивно, що у її зовнішньому вигляді відбулися значні зміни.

Тому Жовтневий палац 1952 році було закрито на тривалу реконструкцію яку було завершено у грудні 1957 року. Його теперішня офіційна назва звучить як Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України (скорочено МКЦМ).

Залу для глядачів розраховано більш ніж на 2000 місць. При цьому для додаткової зручності перегляду зроблено і балкони.

Як придбати квитки

Безпосередньо на сайті Жовтневого палацу міститься афіша виступів виконавців, музичних колективів та інших артистів на декілька місяців вперед. Одразу користувач дізнається про дату та час початку концерту та діапазон вартості квитків.

Якщо все влаштовує можна перейти до оформлення замовлення. І тут є декілька тонкощів. Перед користувачем відкривається план зали з зазначенням сцени, партеру, амфітеатру та двоярусних балконів. Вільні місця на ньому які залишились на поточний момент розфарбовано різними кольорами. Кожному з них відповідає своя ціна.

Коли рішення купити квитки прийнято діяти треба наступним чином. Обрані місця відмічаються на плані. Після цього з’являється окрема кнопка для подальшого оформлення замовлення на яку треба натиснути.

Наступним кроком стане введення адреси електроної пошти та деяких власних особистих даних. Саме туди прийде придбаний квиток. При цьому обов’язково роздруковувати його не має потреби. Достатньо показати електронний варіант на смартфоні або планшеті при вході на концерт. Якщо ж квиток купляється для знайомих можна замовити його доставку у погоджений час.

Оплата за квитки здійснюється безпосередньо на сайті. Для цього використовується банківська карта.

У випадку коли квиток з будь-яких причин не прийшов на пошту, варто написати листа до служби підтримки. До неї також звертаються у випадку, коли треба здати квиток або обміняти його на інший.
Добавить в закладки

Поиск на сайте

Яндекс.Метрика


 
партнеры