Книги, які стануть у нагоді IT-фахівцям

2023-08-19

Професійний розвиток стає можливим завдяки читанню різних книг. Існують цілі вибірки профільної літератури для тих, кого цікавить сфера тестування, дизайн чи програмування. Є 10 книг які повинен прочитати кожен, кому хочеться досягти успіху в одному з цих напрямків. Повірте, це коштує витраченого часу. Ознайомившись із цим матеріалом, всі дізнаються, що прочитати у 18 років. Кожен із запропонованих варіантів дозволить дізнатися щось цікаве. Радимо вивчити весь список книжок які рекомендується прочитати.

Рекомендуємо перейти за цим посиланням, якщо хочете дізнатися, які саме it книги заслуговують на вашу увагу. Кожен із представлених варіантів чимось схожий на комп'ютерну програму, адже обидві ці речі легко змінюють світ.

Важливо зрозуміти одне: у бібліотеці фахівців у сфері IT є не лише видання, які розповідають про програмування. Не потрібно забувати про книги з інших тем:

  • бізнесу
  • менеджменту
  • роботі в команді

Деякі художні твори також потрібно прочитати. Пропонуємо кожному попрацювати над упорядкуванням свого списку літератури. І оскільки там буде чимало всього корисного, рекомендуємо почати читання якнайшвидше.

Які книжки слід прочитати у 18 років

Можливо, ви зовсім недавно закінчили навчальні курси, наприклад, що дозволяють дізнатися більше про створення веб-додатків. У такому разі варто дізнатися якнайбільше про нову для себе сферу в цілому. Книги, які допоможуть з цим, представлені у розділі https://prometheus.org.ua/blog/itbooks/.

Одне з творів, що заслуговують на увагу, називається «Deadline. Роман про управління проектами». У досить простій формі в тексті розказано про тих, хто розпочав роботу у новій для себе сфері (або поки що збирається туди перейти).

Якщо ж казати про Біблію для тих, хто займається розробкою, кому подобається програмування, то це праця Брукса «Міфічний людино-місяць. Як створюються програмні системи». Цікавий той факт, що айті розвивається швидкими темпами, а цьому витвору вже майже півстоліття. Проте все одно вважається must read для кожного, кому хотілося б працювати в ІТ. Цікаво, що головну ідею назвали "закон Брукса".

Книги які слід прочитати програмістам-початківцям

Йдеться про творіння різних напрямів, але всі вони містять основну інформацію, яка має бути засвоєна на перших етапах.

Варто звернути увагу на "Дизайн HTML і CSS для будь-яких пристроїв" від Бена Фрейна. На вас чекають відмінні поради від практика. Будь-який читач дізнається, як правильно робити HTML-розмітку, як створювати переходи та анімації.
Добавить в закладки

Поиск на сайте

Яндекс.Метрика


 
партнеры