Якщо вас цікавлять гаражні ворота та ролети

2023-07-14

Інноваційні технології стають причиною того, що щороку у світі з'являються нові матеріали, а також пристрої. Багато хто з них застосовується в будівельній справі. Якщо взяти українську державу, то буквально пару десятків років тому часто виконували встановлення гаражних воріт.

А ось сьогодні ситуація зовсім інша. Гаражні секційні ворота стали дуже популярними, їх встановлюють дедалі частіше. Звичайно, вони обходяться дорожче, проте натомість ви отримуєте вагомі переваги.

Головні особливості таких воріт

Дані моделі – це полотно, яке розділили на частини. При відкритті піднімаються нагору, ховаються прямо під стелею. Ця особливість конструкції означає, що немає необхідності в додатковому просторі всередині приміщення або перед ним.

Якщо шукайте надійну компанію, у якої можна купити гаражні секційні ворота, радимо звернутись до «Ганту». Там на вас чекає справді якісна продукція за приємними цінами. Замовлення вдасться оформити і киянам, і мешканцям інших міст України.

Товари, що випускаються, на 100% відповідають світовим стандартам безпеки. Це стало можливим завдяки застосуванню передових технологій високоякісних комплектуючих від виробників з Європи.

Застосування інноваційних технологій означає значне зниження теплопровідності. Гарантована безпечна робота, отже, палець точно ніхто собі не защемить.

Рухливі елементи, що використовуються, покриті цинком (причому в «подвійному форматі»). Ось чому термін експлуатації буде справді тривалим. Механізми здатні працювати не менше 25 тис. підйомів.

Фахівці зробили все, щоби монтажні роботи були максимально зручними. Ось чому такі ворота мають дистанційну пластину, універсальні кронштейни та дуже міцний 1,5-міліметровий оцинкований профіль.

Автоматика не завадить

Автоматика для воріт - це категорія продукції, яка сьогодні має чималий попит серед українських замовників. На вибір пропонується безліч варіантів, тому неважко розгубитись.

Коли робитимете вибір, обов'язково врахуйте кілька важливих моментів:

  • площа ворітної конструкції та її маса
  • тип кінцевих вимикачів
  • наскільки інтенсивно використовується система (кілька разів на день відкривається/закривається)

Вимикачі, про які йдеться вище, бувають магнітними/механічними. Перші вважаються кращими, якщо ви проживаєте в регіоні з досить сніжними зимами.

Зверніть увагу і на розташування плати, що управляє. Добре, якщо воно вертикальне, тоді невисокий ризик пошкодження конденсатом.

До воріт можна додати і рольставні

Захисні ролети є особливим різновидом жалюзі, що користується величезним попитом. Відмінний варіант, якщо потрібно захистити двері та вікна від несанкціонованого доступу.

Однак товар, що купується, має не тільки протизламну функцію. На куплені конструкції додається ще й декоративна роль. Плюс захисні ролети рятують від поглядів сторонніх, від палючого сонця.

Значно покращаться теплоізоляційні, звукоізоляційні параметри конкретного об'єкта. У результаті ви заощадите гроші, які взимку пішли б на обігрів, а влітку - на кондиціювання.

Конструкції, що купуються - це відмінний варіант для офісного приміщення, приватного будинку і магазину. Продукція від «Гант» має непогані експлуатаційні властивості і коштує дешевше, ніж імпортні аналоги.

Коли рольставні опускаються, вони гарантують захист від прямих променів сонця, від злому. У результаті повітря всередині приміщення буде менше нагріватися, а меблі не будуть так інтенсивно вигоряти. У процесі підняття конструкція згорнеться в рулон, їй знадобиться мінімум місця.
Добавить в закладки

Поиск на сайте

Яндекс.Метрика


 
партнеры