Як отримувати дохід від стейкінгу криптовалют?

2023-11-21

А Ви знали, що стейкінг криптовалют набагато надійніший та прибуковіший за будь-який банковський депозит?

Стейкінг криптовалют - це заморожування токенів в блокчейні на певний період часу, після закінчення якого токени автоматично розморожуються і знову стають доступними для переводів на інші гаманці або обмінів.

І Ви теж можете почати отримувати дохід від стейкінгу токенів нашої платформи DEXCOIN 25.55% річних на 3 місяці прямо у своєму власному крипто гаманці не довіряючи Ваші монети третім особам!

Тобто коли Ви стейкаєте токени, то не відправляєте іх жодній особі сподіваючись на іх чесність та порядність. Весь процес як заморожування так і отримання доходу відбувається прямо в блокчейні. Кожен день на протязі періоду від 3 місяців нова транзакція в блокчейні робе Вас багатшими на щоденний відсоток прибутку. І Ви вже можете іх або інвестувати знову, або вивести і витратити на свої потреби!

Просто Зараз виконайте декілька простих кроків, щоб почати отримувати дохід від стейкінгу криптовалют: 

 перейдіть на нашу платформу за посиланням dex.ws 

 створіть усього в пару кліків мишкою власний безпечний, некастодіальний (який не зберігає Ваші ключі на сторонніх сервісах) крипто гаманець стандарту web3 просто придумав та ввівши 2 рази Ваш персональний пароль до нього. При цьому Вам НЕ ПОТРІБНО буде скачувати жодних додатків та встановлювати іх собі на ПК, ноутбук, планшет чи смартфон.

Все відбуватиметься у Вашому улюбленому браузері у зручному для Вас пристрої. І Ви зможете мати доступ до Вашого крипто гаманця з будь-якого браузера, у будь-якому пристрої, у будь-якій точці Земної кулі - усюди дє є Інтернет, просто імпортувавши свй гаманцець за допомогою Вашої приватної сід-фрази.

При цьому вона буде зберігатися ТІЛЬКИ в ньому у зашифрованому Вашим паролем вигляді і НЕ БУДЕ передаватися стороннім особам.

І далі дійте за простою детальною інструкцією, розміщеною  на нашій платформі.

Дуже Важливо, щоби Ви після створення Вашого гаманця ✍️ записали та зберегли в надійному місці Вашу приватну сід-фразу з 12 слів, яку Ви можете побачити натиснувши на іконку ключа зліва від адреси Вашого гаманця в блоці Отримати!

Тому що у світі блокчейну діє просте і важливе правило: Ваші ключі - Ваші монети

Вам вже цікаво? 

Але це ще не всі Ваші переваги як користувача нашої платформи!

Так як ціна токену на 100% визначається тільки попитом та пропозицією на нього, то чим більше користувачів хочуть стейкати токени DEXCOIN, тим більше токенів ім потрібно для цього купити!

А, як ми вже сказали, чим більше попит на токени, тим вони дорожче! А чим вони дорожче, тим більше Ваш власний стейкінговий капітал і більше Ваш дохід від стейкінгу у доларовому виразі!

Тепер Вам вже точно цікаво? Тоді клікніть тут та почніть просто зараз! 

Якщо у Вас виникнуть будь-які складнощі або питання, Ви можете отримати відповіді та кваліфіковану допомогу в нашій Телеграм Підтримці, посилання на яку розміщене в меню сайту зліва.

До зустрічі на платформі dex.ws!
Добавить в закладки

Поиск на сайте

Яндекс.Метрика


 
партнеры