Які плюси та мінуси лазерної епіляції?

Пост опубликован: 01.07.2022

Від гоління до воску та вищипування – регулярне видалення волосся може бути болючим, тому багато людей вибирають лазерну епіляцію. Як і у будь-якого методу позбавлення від волосся, у цього популярного лазерного лікування є унікальні плюси та мінуси, деякі з яких докладно описані нижче. Щоб краще зрозуміти, чи підходить вам лазерна епіляція Львів, розгляньте різні переваги та недоліки.

Плюси лазерної епіляції

Після серії лазерної епіляції ви можете насолоджуватись тривалими результатами, оскільки зменшення кількості волосся вважається постійним.

Незважаючи на більш високу вартість, інвестиції в лазерну епіляцію зазвичай з часом окупаються, оскільки вам більше не потрібно платити за бритви, воскові смужки або інші процедури.

Ви можете попрощатися з поширеними побічними ефектами, такими як вросле волосся, печіння від бритви, плями і роздратування від воску.

Через те, що вам більше не потрібно турбуватися про щетину або проблеми з голінням, ви можете насолоджуватися спокоєм, який приходить із довготривалою гладкістю.

Мінуси лазерної епіляції

Для досягнення оптимальних результатів потрібно від 4 до 8 сеансів лазерної епіляції.

Процедури коштують дорожче, порівняно з іншими методами видалення волосся.

Вам потрібно буде звернутися до спеціаліста з догляду за шкірою для лікування в салоні, оскільки домашня лазерна епіляція зазвичай не рекомендується з міркувань здоров’я та безпеки.

NeoLaser використовує передові технології, що дозволяють працювати практично з усіма типами та відтінками шкіри.

Недосвідчені фахівці з лазерної епіляції можуть спричинити пошкодження та опіки, тому переконайтеся, що ви вибрали кваліфікованого майстра.

Якщо ви зацікавлені в безпечній лазерній епіляції і бажаєте дізнатися, чи підходить цей варіант, зв’яжіться з командою NeoLaser Львів, щоб записатися на прийом. Під час консультації один із фахівців з естетики може дати вам уявлення про те, чого очікувати, пояснивши переваги та недоліки, та відповівши на будь-які ваші запитання.

Можливі протипоказання, проконсультуйтеся зі спеціалістом.

Поиск на сайте


Добавить в закладки

Поиск на сайтеЯндекс.Метрика