Знайомимося з електронною бібліотекою

Пост опубликован: 24.08.2021

Для отримання якісної шкільної освіти, учнів необхідно забезпечити перевіреними і зрозумілими підручниками. Скориставшись електронною шкільною бібліотекою, можна знайти підручники інформатика 4 клас від самих різних авторів і підібрати, саме, той варіант, який буде відповідати вашим критеріям. На офіційному сайті бібліотеки представлені підручники таких авторів, як: Козак, Коршунова, Корнієнко та Крамаровський, а також Гильберг, Антонова, Андрусевич, Стеценко та інші автори, які професійно займаються розробкою і створенням навчальних посібників для школи.

Проста навігація сайту і доступність

Подібний електронний майданчик дає можливість скачати підручник в найбільш зручному форматі, а також подивитися його повну версію на диску. Крім того, підручником можна користуватися в онлайн режимі, використовуючи сучасні доступні гаджети, що дозволяє розвантажити шкільний ранець учня, зменшивши кількість друкованої навчальної продукції. Завдяки зручній навігації сайту, можна легко знайти потрібне видання для всіх класів школи. Досить вибрати потрібний клас, щоб отримати повний перелік відповідних підручників.

Підручники для вивчення мов

Математика і літературне читання, мистецтво і природознавство, трудове навчання, а також підручники з французької, російської, української, німецької та англійської мови — це, далеко не повний перелік навчального матеріалу, доступного в онлайні. Перевагою електронної бібліотеки є її доступність, простота використання і зручна навігація, а також наявність найрідкісніших підручників для вивчення таких мов, як болгарська, гагаузька, новогрецька, польська і кримськотатарська. Ці підручники призначені для учнів старших класів національних меншин, а також для тих шкіл, де поглиблено вивчають іноземні мови.

Перевага онлайн бібліотеки

Завдяки електронній бібліотеці, необхідні підручники завжди будуть перебувати під рукою, а також доступні кожному в будь-який час. Електронна бібліотека є надійним джерелом інформації, яким можна користуватися, маючи планшет або сучасний смартфон. Вся необхідна інформація знаходиться на одному ресурсі, що дозволяє істотно економити час і сили на її пошуки.

Поиск на сайте


Добавить в закладки

Поиск на сайтеЯндекс.Метрика